VĚRNOSTNÍ PROGRAM

 Jak se stát účastníkem věrnostního programu a využívat slev? Velmi jednoduše a vše hlídáme za Vás!

1) Zaregistrujte se na našem eshopu "ZDE"

2) Každý nákup provádějte vždy jako přihlášený uživatel

3) Na svém soukromém účtu si můžete zkontrolovat jak všechny objednávky, tak aktuální přehled Vašich slev

4) Vždy po přihlášení již pak uvidíte ceny, které jsou automaticky snížené o slevu, která Vám byla přiřazena k příslušné kategorii věrnostního programu

  

REGISTRACE - OKAMŽITÝ BONUS 4% NA VŠECHNO Z NAŠÍ PESTRÉ NABÍDKY!

MAXIMÁLNÍ SLEVA (AKCE + KAMPANĚ + VĚRNOSTNÍ PROGRAM) JE VE VÝŠI 20%.

 

8

BRONZOVÝM ZÁKAZNÍKEM se automaticky stáváte tehdy, překročí-li součet hodnot všech Vašich objednávek sumu 10000,-. V tuto chvíli je Vám automaticky přiznána sleva 8% na další nákupy.

 

9

STŘÍBRNÝM ZÁKAZNÍKEM se automaticky stáváte tehdy, překročí-li součet hodnot všech Vašich objednávek sumu 20000,-. V tuto chvíli je Vám automaticky přiznána sleva 12% na další nákupy.

 

10

ZLATÝM ZÁKAZNÍKEM se automaticky stáváte tehdy, překročí-li součet hodnot všech Vašich objednávek sumu 30000,-. V tuto chvíli je Vám automaticky přiznána sleva 16% na další nákupy.

 

11PLATINOVÝM ZÁKAZNÍKEM se automaticky stáváte tehdy, překročí-li součet hodnot všech Vašich objednávek sumu 40000,-. V tuto chvíli je Vám automaticky přiznána sleva 20% na další nákupy.

 

 

VÝHODY VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU:

1) Nemusíte již čekat na to, kdy budou jaké slevové akce či kampaně jako neregistrovaní zákaznici - plné slevy až 20% tak můžete využívat kdykoliv!

2) Sleva je platná na veškeré zboží, tedy jak na skladové tak i na objednání.

3) Pokud ještě nemáte plnou slevu 20% a bude-li slevová kampaň ve výši až 20%, bude Vám dopočtena akce automaticky až na 20% slevu; nebo přičtena k Vaší slevě.

4) Věrnostní sleva je stálá; není omezena časově; hodnota objednávek se může sčítat roky nebo jen týdny; záleží na frekvenci Vašich objednávek :)

5) Jen jako účastníkovi VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU se Vám automaticky po přihlášení přičítá sleva až 20% k již obrovským slevám u položek v sekci AKCE! Tedy např. k akční slevě 70% se Vám přičte Vaše aktuální sleva!

 

CASSIDI.cz si vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu v systému věrnostního programu, slev či hodnot a to bez předchozího upozornění. Poslední změna 26.4.2021 na základě dohod o výjimkách z finálních zákaznických cen s výrobci - plošně sníženo až o 24%.